Goldim NAŠE MLÉKO 1 počáteční výživa z kozího mléka, 0-6m, 525g

Kód: GOLDIM
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: GOLDIM
409 Kč –17 %
ImgW.ashx
409 Kč –17 % 338 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Naše Mléko 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka, vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nejsou nebo nemohou být plně kojeni. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, nukleotidů, nenasycených mastných kyselin a fruktooligosacharidů pro správný vývoj dítěte. Neobsahuje kravské mléko. Určeno pro děti od narození do ukončeného 6. měsíce věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skladem poslední kus!

Podrobný popis výrobku NAŠE MLÉKO 1 počát.výživa z kozího mléka 0-6m 525g

Naše Mléko 1 je velmi chutná a snadno stravitelná, nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku, vyznačující se nízkým obsahem alergizující bílkoviny Alfa s1 kaseinu. Vyrábí se z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněno o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (DHA & ARA), nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), důležité pro správný vývoj dítěte. DHA & ARA jsou nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce, a v Našem Mléce jsou zastoupeny ve vyváženém poměru. Počáteční kojenecké kozí mléko Naše Mléko 1 by mělo být dítěti podáváno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikovane v oblasti farmacie, výživy nebo péče o matku a dítě. Je vhodné jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby zavedení prvních příkrmů. Neobsahuje palmový olej.

Jak ho připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Po každém použití nádobu vždy pečlivě uzavřete, aby prášek nenavlhl. Ze stejného důvodupoužívejte k odměření potřebného množství prášku pouze suchou odměrku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při přípravě výživy je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu.

Co obsahuje?

plnotučné kozí mléko, laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátkové proteiny kozího mléka, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (DHA, ARA), hydrogenuhličitan sodný, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, inositol, cholin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol, retinylpalmitát, síran měďnatý, fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.

Počáteční mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku

Určeno pro lidskou spotřebu - pro kojence od narození do 6 měsíců.

Složení:plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, řepkový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, inositol, kyselina L-askorbová (vit. C), nikotinamid (niacin), DL-alfa tokoferylacetát (vit. E), D-pantothenát vápenatý (kys. pantothenová), riboflavin (vit. B2), pyridoxin-hydrochlorid (vit. B6), thiamin-mononitrát (vit. B1), kyselina listová, D-biotin (biotin), kyanokobalamin (vit. B12), taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol (vit. D3), retinyl-palmitát (vit. A), síran měďnatý, fylochinon (vit. K), jodid sodný, seleničitan sodný

Návod k použití: 90 ml převařené kojenecké vody a 13,5 g instantního prášku vytvoří 100 ml hotové tekuté výživy pro krmení z lahvičky.
Doporučené dávkování dle tabulky uvedené na obalu.

Prémiové počáteční kojenecké mléko NAŠE MLÉKO®1 pro děti od 0 do 6 měsíců z plnotučného kozího mléka nejvyšší kvality, vyrobené s láskou v jižních Čechách. Neobsahuje palmový olej, GMO suroviny, ani klasický řepný nebo třtinový cukr. NAŠE MLÉKO® 1 je doplněné o cholin a zdroj omega-3 mastných kyselin DHA a EPA, které přispívají ke správnému vývoji mozku a nervové soustavy. Vhodné jako jediný zdroj výživy pro miminka od narození do doby zavedení vhodných příkrmů.

Některé z předností kozího kojeneckého mléka NAŠE MLÉKO® 1

 • 100% bez kravského mléka - NAŠE MLÉKO® 1 vyrábíme z kvalitního plnotučného kozího mléka s garancí, že neobsahuje žádnou složku (ani bílkovinu, ani laktózu) kravského původu.
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška - kozí mléko se v žaludku sráží do velmi jemných vloček. Vzniká tak měkčí trávenina, která snáze prochází trávicím traktem a nevede k zácpě či kolikám. Malé tukové částice kozího mléka se podobají uspořádání v tukových částic v mateřském mléce. Také příznivě ovlivňují stravitelnost kozího mléka.
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů - kozí mléko obsahuje 5-10x vyšší množství nukleotidů a až 8x více oligosacharidů než kravské mléko. Kozí mléko je výborným, přirozeným zdrojem těchto látek podporujících obranyschopnost organismu.
 • Nízky alergenní potenciál kozího mléka vychází z nízkého zastoupení hlavních alergenů alfa-s1 kaseinu a β-laktoglobulinu, které jsou ve větší míře zastoupeny v kravském mléku a mohou vést u citlivých dětí k ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka).
 • Bílkoviny - bílkovinný profil kozího mléka je podobný bílkovinám mateřského mléka, takže způsob i rychlost jejich trávení jsou u obou mlék obdobná.
 • Tuky - tuk v kozím mléce je lépe stravitelný, malé tukové kapénky jsou jak svojí velikostí, tak svým rozmístěním podobné tuku mateřského mléka.
 • Kozí mléko je bohaté na vysoce vstřebatelné, využitelné minerály - vápník, draslík, hořčík a fosfor.

Čtěte dál a zjistěte více v přehledném článku VŠE O KOZÍM MLÉKU.

Šarže L366, Minimální trvanlivost do 30.4.2023 

Obsahové látky a složení prémiové kojenecké výživy NAŠE MLÉKO® 1

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacin, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová).

Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík.

Další nezbytné látky pro zdravý vývoj vašeho miminka v Našem mléku 1:

 • omega-3 kyseliny: (DHA - dokosahexaenová kyselina a EPA - eikosapentaenová kyselina)
 • omega-6 kyseliny: (ARA- kyselina arachidonová a esenciální nenasycené mastné kyseliny - NEMK)
 • inositol
 • cholin
 • L-karnitin
 • taurin
 • GOS (přirozeně se vyskytující) a nukleotidy (přirozeně se vyskytující i fortifikované)

 

Složení dle legislativních požadavků:

Plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátka, řepkový olej, slunečnicový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka, rybí olej, Orafti®Synergy1 (inulín, oligofruktóza), emulgátor: řepkový lecitin, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol, retinyl-palmitát, síran měďnatý, fylochinon, jodid sodný, síran manganatý, seleničitan sodný. Obsah balení: 525 gramů

 

Návod na přípravu:

Standardní příprava výživy: 90 ml převařené kojenecké vody a 13 g instantního prášku vytvoří 100 ml hotové tekuté výživy pro krmení z lahvičky. Jedna zarovnaná odměrka obsahuje průměrně 6,5 g instantního prášku. Vodu po převaření nechte chvíli vychladnout, nezalévejte kojenecké mléko vroucí vodou. Doporučujeme pro míchání teplotu cca 50 °C a před podáváním ochlaďte na teplotu těla, cca 37 C.

 

Doporučené dávkování:

Věk kojence Denní dávka
(orientační počet porcí)
Množství
připravené výživy
Množství převařené vody na porci Počet zarovnaných odměrek na porci
0–2 týdny 6 100 ml 90 ml 2
3–8 týdnů 5–6 150 ml 135 ml 3
2–4 měsíce 5 200 ml 180 ml 4
5–6 měsíců 5 250 ml 225 ml 5

 

Doporučená denní dávka připravené výživy je orientační. Přihlížejte k individuálním potřebám vašeho děťátka a doporučení dětského lékaře nebo odborníka z oblasti dětské výživy.

 

⚠️ Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro miminko je mateřské mléko. Náhradní kojenecká výživa se podává v případě, pokud kojení není z nějakého důvodu možné. NAŠE MLÉKO 1® může být podáváno kojencům od narození do 6 měsíců věku jako jediný zdroj výživy do doby zavedení prvních příkrmů. Pokud uvažujete o podávání NAŠEHO MLÉKA® svému miminku, nejprve konzultujte tento krok s ošetřujícím lékařem! Obsahuje DHA, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Jasinska B.: The comparison of pepsin and trypsin action on goat, cow, mare and human caseins. Rocz. Akad. Med. Bialymst. 1995; 40: 486–493
Slíva J.: Kozí mléko verrus zácpa a alergie u dětí, Pediatrie pro praxi, 2012, 13

Attaie R, Richter RL. Size distribution of fat globules in goat milk. J. Dairy Sci. 2000; 83: 940–944.

Tomotake H, Okuyama R, Katagiri M, et al. Comparison between Holstein cow‘s milk and Japanese-Saanen goat‘s milk in fatty acid composition, lipid digestibility and protein profile. Biosci. Biotechnol. Biochem 2006; 70: 2771–2774

Maathuis A., et. al.: Protein Digestion and Quality of Goat and Cow Milk Infant Formula and Human Milk Under Simulated Infant Conditions. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2017 Dec;65(6):661-666. doi: 10.1097/MPG.0000000000001740.

 

LÁTKY NEBO PRODUKTY VYVOLÁVAJÍCÍ ALERGIE NEBO NESNÁŠENLIVOST dle Nařízení (EU) č. 1169/2011 Výrobek obsahuje
1. OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK  ne
2. KORÝŠI a výrobky z nich  ne
3. VEJCE a výrobky z nich  ne
4. RYBY a výrobky z nich  ne
5. JÁDRA PODZEMNICE OLEJNÉ (ARAŠÍDY) a výrobky z nich  ne
6. SÓJOVÉ BOBY a výrobky z nich  ne
7. MLÉKO a výrobky z něj  ano
8. SKOŘÁPKOVÉ PLODY a výrobky z nich  ne
9. CELER a výrobky z něj  ne
10. HOŘČICE a výrobky z ní  ne
11. SEZAMOVÁ SEMENA a výrobky z nich  ne
12. OXID SIŘIČITÝ A SIŘIČITANY v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/  ne
13. VLČÍ BOB (LUPINA) a výrobky z něj  ne
14. MĚKKÝŠI a výrobky z nich  ne

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g VÝROBKU 

Energetická hodnota 278 kJ/66 kcal
Tuky 3,1 g
z toho
nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 8 g
z toho
cukry 6,2 g
Vláknina 0,2 g
Bílkoviny 1,5 g
Sůl 0,05 g
Vitamíny
Vitamín A
54 μg 54 μg
Vitamín D3 0,8  Vitamín E
1 mg
Vitamín K1 4,7 μg
Vitamín C 10 mg
Thiamin (vitamín B1) 0,05 mg
Riboflavin (vitamín B2) 0,1 mg
Niacín 0,9 mg
Vitamín B6 0,07 mg
Kyselina listová 10 μg
Vitamín B12 0,1 μg
Biotin 2,7 μg
Kyselina pantothenová 0,4 mg
Minerální látky
Draslík 73 mg
Chlor 63 mg
Vápník 48 mg
Fosfor 39

Hořčík 5,1 mg
Železo 0,7 mg
Zinek 0,6 mg
Měď 0,04 mg
Mangan 0,001 mg
Selen 1 μg
Jód 7,2 μg
Sodík 20 mg
Ostatní důležité látky
Taurin 7,3 mg
Inositol 14 mg
Cholin 15 mg
L-karnitin 0,7 mg
Nukleotidy 2,7 mg
LA – kyselina linolová 601 mg
ALA – kyselina alfa-linolenová 109 mg

*laktóza = 5,5 g na 100 ml připravené výživy (mléka)
Fruktooligosacharidy (FOS) = 0,2 g na 100 ml připravené výživy (mléka)

Splňuje požadavky Nařízení Komise (ES) č. 1881/2006 ze dne 19. prosince 2006, kterým se stanoví maximální limity některých kontaminujících látek v potravinách.

Splňuje požadavky Nařízení Komise (ES) č. 2073/2005 ze dne 15. listopadu 2005 o mikrobiologických kritériích pro potraviny.

Neobsahuje GMO v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1829/2003 o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1830/2003 o sledovatelnosti a označování geneticky modifikovaných organismů a sledovatelnosti potravin a krmiv vyrobených z geneticky modifikovaných organismů a o změně směrnice 2001/18/ES.

100g = 64,39 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecká mléka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.525 kg
Položka byla vyprodána…
Nepřijímáme hotovostní platby! Osobní převzetí je možné pouze po platbě předem na účet v síti výdejen Zasilkovna.cz po celé ČR.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení