Asus 4G-N12

Kód: QQ477P
Akce Novinka Tip
2 789 Kč
Vyprodáno

Modemový router s podporou ultrarychlých bezdrátových sítí 4G LTE a WiFi připojení 802.11b/g/n, router podporuje WiFi rychlost až 300 Mb/s v pásmu 2.4GHz, rychlé nastavení a jednoduchý management, ASUSWRT dashboard, 4x LAN, 1x SIM slot, WPS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozbalené zboží bez známek použití se zárukou 36 měsíců! Kompletní balení bez papírové výstelky.

Modemový LTE router ASUS 4G-N12

Získejte modemový router ASUS 4G-N12 s podporou ultrarychlých bezdrátových sítí 4G LTE. Užijte si kvalitní pokrytí Wi-Fi připojení s rychlosti až 300 Mb/s a využijte 4 porty Fast Ethernet pro připojení koncových zařízení. Kombinuje v sobě funkce modemu a routeru, získáte tak rychlý přístup k internetovému připojení v jednom zařízení. Oceníte také velmi snadné nastavení.

Rychlé nastavení a zabezpečení

Jednoduchý průvodce připojením zajišťuje, že veškeré nastavení proběhne bez potíží a bez ohledu na operační systém ve třech jednoduchých krocích. Silné možnosti zabezpečení s podporou WPS zahrnují WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise šifrování.

Výkonné funkce a jednoduchý management

S ASUSWRT dashboard rozhraním můžete nastavit, monitorovat a řídit síť na jednom intuitivním místě. Nový dashboard umožňuje spravovat všechny klienty a nastavení prostřednictvím jediného grafického rozhraní.

Klíčové vlastnosti

Modemový router ASUS 4G-N12 je schopen pracovat v pásmu 2.4 GHz a podporuje rychlosti až 300 megabitů za sekundu s podporou standardů 802.11b/g/n. Dále nabízí připojení k Ethernet sítím přes konektory RJ-45 jako čtyřportový Fast Ethernet switch s rychlostí 10/100 Mb/s. K dispozici je též port pro SIM kartu. Kvalitní pokrytí signálem zajišťuje trojice interních antén se ziskem 2 dBi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LTE modemy a routery
Záruka: 2 roky
Nepřijímáme hotovostní platby! Osobní převzetí je možné pouze po platbě předem na účet v síti výdejen Zasilkovna.cz po celé ČR.